Soud s lobbistou Dědicem začíná nanovo. Předseda senátu přečte tři tisíce stran spisu
Po deseti letech opět od nuly. Krajský soud v Ostravě se začal opětovně zabývat případem lobbisty Martina Dědice, který je obžalován z manipulace s veřejnými zakázkami ostravského magistrátu. Jednání jsou naplánovaná až do listopadu. Číst dále
yberZprávy.cz