Komodity jsou nejdražší za 13 let. Pocítí to nejchudší domácnosti i celé země
Ceny komodit vyletěly kvůli válce v Íránu, ale i rozmachu datových center kvůli umělé inteligenci na třináctileté maximum. Dotkne se to peněženek nejen domácností, ale i firem a vlád. Zdraží se totiž financování jejich dluhů. Číst dále
yberZprávy.cz